Батькам

Шановні мами і тата!
Ми раді вітати батьків, які обрали наш табір для оздоровлення і відпочинку своєї дитини.

«Супутник» гостинно відчиняє двері для дітей віком від 7 до 17 років, які не мають медичних протипоказань до перебування у дитячому колективі.

Уважно прочитайте та проінформуйте дитину про основні правила перебування у таборі:

 • У «Супутнику» всі живуть за одним режимом дня. Участь в загонових і загальнотабірних справах, заняттях гуртків, майстер класах, дотримання режиму харчування і виходів на пляж чи поляну є однаково обов’язковим для всіх дітей без винятку, окрім ситуацій, коли медики забороняють дитині виконувати ту чи іншу діяльність з певних причин.
 • Прищеплюючи дітям навички самостійності, ми залучаємо їх до елементарної праці, що включає в себе прибирання свого спального місця, утримання в порядку особистих речей, дотримання норм особистої гігієни.
 • За час існування табору у «Супутнику» склалася своя культура спілкування, заснована на принципах добра, довіри, поваги, співробітництва і підтримки. У нас не прийнято ображати, принижувати гідність інших.

Що заборонено?

 • самовільно виходити за територію табору
 • перебування під прямими сонячними променями без головного убору
 • псувати матеріальні цінності закладу
 • курити
 • вживати алкогольні напої
 • вживати наркотичні речовини
 • користуватися електроприладами
 • приймати медичні препарати без призначення лікаря закладу
 • здійснювати  інші дії, що завдають шкоди своєму здоров’ю та здоров’ю оточуючих

У разі порушення цих правил адміністрація табору має право достроково відрахувати дитину з табору, при цьому вартість путівки за дні, що залишилися не використаними, не відшкодовується.

Шановні батьки! Від нас з вами залежить наскільки перебування дитини в таборі буде комфортним не тільки в побутовому плані, але і в спілкуванні, у взаємодії з однолітками. Хочемо зауважити, що перші дні проживання у таборі є найскладнішими для дитини-новачка, оскільки протягом цього часу відбувається процес її адаптації до колективу та нових умов соціуму. Тому просимо намагатися якомога менше турбувати своє чадо в ці найважливіші дні, обмежити відвідування, не телефонувати часто, не контролювати дитину, надавши тим самим можливість процесу її адаптації розвиватися природним шляхом.

Якщо у Вас є побажання, рекомендації або інформація про індивідуальні особливості Вашої дитини, яка дозволить нам допомогти їй швидше адаптуватися до умов дитячого табору, повідомте про це вожатих та вихователів.

Якщо ж у Вашої дитини під час перебування в таборі виникли будь-які труднощі, і вона соромиться звернутися до співробітників закладу, будь ласка, повідомте про це педагогів загону, щоб спільними зусиллями ми змогли врегулювати ситуацію, що склалася.

Співробітники табору «Супутник» будують взаємини з дітьми і їх батьками на принципах довіри, взаєморозуміння і терпимості. Просимо і Вас дотримуватися цих же принципів по відношенню до нас. Ми зацікавлені в тому, щоб зробити відпочинок Вашої дитини максимально приємним, корисним і незабутнім.

Режим роботи закладу

Бадьорий ранок

7.30 – підйом

7.45-8.00 – зарядка

8.00-8.30 – гігієнічні процедури, прибирання в кімнатах і території

8.30 – сніданок 1-ї зміни (молодші загони)

9.00 – сніданок  2-ї зміни (старші загони)

9.30-12.45 – вихід на річку, піші прогулянки, екскурсії, загонові заходи, заняття в гуртках і секціях

12.30 – обід 1-ї зміни

13.00 – обід 2-ї зміни

Мотивуючий день

14.00-16.00 – денний сон (тиха година)

16.30 – полуденок

17.00 – дозвілля, репетиції, майстер-класи

Надихаючий вечір

17.30 – загальнотабірні заходи, спортивні змагання

19.00 –вечеря 1-ї зміни

19.30 – вечеря 2-ї зміни

20.00 – загонові справи, дозвілля (дискотека, відеотека)

21.30 – друга вечеря

22.00 – відбій

Харчування

У таборі «Супутник» для дітей пропонують збалансоване 5-разове альтернативне за вибором дітей харчування у власній їдальні: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. Дипломовані спеціалісти-кухарі щодня турбуються про те, аби їжа для дітей була смачною та корисною. Різноманітне меню, баланс жирів, білків та вуглеводів, регулярність харчування — все для наших гостей. На підставі нормативних документів складається типове меню, яке затверджується та контролюється санітарно-епідеміологічною станцією.

Якщо дитина за медичними показниками потребує індивідуальної дієти або має алергійні прояви на певні продукти, для неї готується окреме меню. А для особливо «апетитних» завжди є добавка як перших, так і других страв, а ще смачної випічки, яку готують прямо тут, у «Супутнику» (смачні пиріжки, рогалики, булочки, запіканки тощо)!

Діти отримують регулярне здорове повноцінне збалансоване харчування.

Обов’язковими щодня є свіжі сезонні овочі та фрукти, салати, вітамінні столи, а також чергування молочних, м’ясних та рибних страв.

Медсервіс

Для забезпечення охорони здоров’я і надання медичної допомоги на території табору знаходиться медичний пункт, де хворій дитині завжди нададуть кваліфіковану медичну допомогу, оглянуть, призначать лікування, медичні процедури, які вона буде отримувати під наглядом лікаря та медичних сестер.

Відвідування

Кожної табірної зміни, зазвичай на другі вихідні відпочинку дітей, ми запрошуємо найдорожчих гостей – тат, мам і родичів на батьківський день – відповідальний момент для дітлахів, до якого вони серйозно готуються, активно демонструючи свої вміння та розкривають секрети цікавого і захоплюючого табірного життя.

Відвідування дозволяються і в інші дні, якщо своїм приїздом Ви не порушите режимні моменти відпочинку дитини.

Важливо! Попередньо зв’яжіться зі своєю дитиною або вихователями і дізнайтеся розпорядок дня її загону в день приїзду, адже Ваш візит може збігтися з пішою прогулянкою, перебуванням на пляжі, виїздною екскурсією чи походом.

Забороняється відвідування дітей під час денного сну (з 14:00 до 16:00).

Якщо Ви хочете порадувати свою дитину чимось смачненьким, то пам’ятайте про заборону передавання дітям наступних продуктів:
— кольорових газованих напоїв (дозволяється лише мінеральна вода);
— компотів;
— тортів, тістечок, будь-яких виробів з кремом або наповнювачами;
— чіпсів, сухариків;
— молочних продуктів;
— будь-яких копчених виробів, ковбас, котлет, інших страв з м’яса, птиці, риби;
— грибних страв, консерв;
— салатів, соління;
— майонезів, кетчупів, інших соусів та приправ;
— шоколадних виробів.

Тільки батьки (опікуни) можуть достроково забрати дитину із дитячого оздоровчого закладу (тимчасово або назовсім). Інші особи (в т. ч. дорослі брати, сестри, бабусі, інші родичі, знайомі, батьки, шлюб яких розірвано і які спільно не проживають) повинні мати дозвіл батьків з підтверджуючими документами:
— заява батьків;
— доручення із зазначенням паспортних даних обох сторін з особистим підписом батьків;
— копія паспорту батьків;
— документ, що підтверджує особу, якій батьки довірили забрати свою дитину або доручення, завірене у нотаріуса.

Заїзд дітей

У день заїзду, що вказаний у путівці, батьки самостійно привозять свою дитину до табору.

Для прийняття дитини у табір з собою потрібно мати такі документи:

 • путівку встановленого зразка, зі змістом якої Вам необхідно попередньо ознайомитися спільно з дитиною;
 • медичну довідку, оформлену в лікувально-профілактичному закладі за місцем проживання .

Реєстрація дітей проводиться з 8:00 при вході на територію табору. Попередньо дитину оглядає лікар, який може відмовити їй у прийнятті до закладу за наявності явних проблем із здоров’ям, відсутності медичних документів або їх невірному оформленні.

Розподіл дітей по загонах відбувається за віком.