Мій «Супутник»

«Супутник» — територія свята!

 Кожна зміна — тематична, а тому дітлахи мають змогу не лише дізнатися безліч нового і цікавого, а й відчути себе справжніми артистами, виступаючи на сцені, та стати частиною щоденного свята. У «Супутнику» життя перетворюється на справжню феєрію!

«Супутник» — територія здоров’я!

 Протягом 21 дня відпочинку діти оздоровлюються в унікальних природно-кліматичних умовах серед мальовничої природи дубового гаю на березі річки Ворскла, насолоджуючись цілющим повітрям, мальовничими краєвидами піщаних кар’єрів і пейзажами місцевості.

«Супутник» — територія творчості!

 Талант потрібно розвивати! Щодня у таборі функціонують творчі майстерні та студії за інтересами, серед яких вокальний, танцювальний, шахово-шашковий, театральний гуртки, декоративно-прикладного мистецтва, тістопластики, рукоділля та рибальства.

У «Супутнику»  кожній дитині надається шанс спробувати себе у будь-якому творчому напрямку!

«Супутник» — територія дружби!

 Дружба у таборі базується на принципах взаєморозуміння, толерантності, поваги та підтримки.  Діти знаходять нових друзів, вчаться спілкуватись і товаришувати, колективно досягати омріяних вершин.

«Супутник» — територія здійснення мрій!

 Колектив  табору намагається втілювати всі дитячі бажання, перетворює їхні задуми в реалії табірного життя.

«Супутник» — територія розваг!

Табірне життя – веселе та різнобарвне. Тут кожен день неповторний. Для дітей — концерти, шоу-програми, квести, екскурсії, дискотеки та безліч інших розваг, від яких вони заряджаються позитивом та отримують неймовірні враження.

«Супутник» — територія відпочинку!

 За час перебування у таборі діти зможуть відпочити після напруженого навчального року, набратися сил та отримати безліч позитивних вражень на весь рік. До послуг відпочиваючих працює літня естрада, батут, танцювальний та спортивний майданчики, відеозал із сучасною апаратурою, бібліотека, медичний пункт із фізіотерапевтичним обладнанням, п’ять стаціонарних спальних корпусів із заскленими верандами, їдальня з 5ти разовим повноцінним вітамінізованим харчуванням, кімнати особистої гігієни.

«Супутник» — територія спорту!

Спортивним бути модно! У таборі створені всі умови для фізичного розвитку дитини: облаштовані майданчики з сучасним обладнанням, новий спортивний інвентар, проводяться турніри та змагання, працюють спортивні секції.

«Супутник» — територія розвитку!

Дитина отримує унікальну можливість набути нові знання, розвинути свої особисті вміння в новому напрямку.